avatar

Лідер гурту Rammstein заявив, що став жертвою путінської пропаганди

в блог Безпека та захист
0
Вокаліст гурту Rammstein Тіль Ліндеман заявив, що фото його футболки з портретом президента РФ Володимира Путіна, поширене у російському сегменті інтернету, — фейкове.
Про це повідомляє Deutsche Welle.


Насправді на футболці лідера гурту Rammstein зображено стилізований череп з кістками, який за допомогою графічного редактора замінили на портрет Путіна. Цю футболку музиканту подарувала його колишня подруга Софія Томалла.
Фотографія, яку поширили російські ЗМІ, була зроблена в Москві 19 червня, коли Rammstein виступали там з концертом.

Російський сайт Sputnik опублікував фейкові фото


У російських ЗМІ також курсує заява, приписувана Ліндеману, який нібито сказав: «У Німеччині навіть Ангела Меркель не може похизуватися такою популярністю, як Путін. Він мені подобається, він сильний лідер, а не маріонетка. Я вважаю несправедливими всі ці політичні нападки на вашу країну».
Ліндеман, однак, стверджує, що не говорив цього. «Все це повна нісенітниця. Ми грали в Москві 19 червня. Друзі російського промоутера Еда Раднікова підійшли до мене до початку концерту і тицьнули мені в руку телефон зі словами: „З привітом від Володимира Путіна“.

Справжня футболка Ліндемана і фейк


Після цього мене запитали, чи подобається мені Москва. Тоді я підняв великий палець вгору і сказав: „Москва — чудове місто. Ось і все“, — цитує Ліндемана його прес-служба.
Варто зазначити, що зображений на фотографії смартфон із зображенням Путіна справжній. Його вартість становить 4500 євро.
Ліндеман в зв'язку з публікацією фальсифікованих фото і заяв, найняв адвокатів. Він також наголосив, що „принципово не робить жодних політичних заяв“.
www.eurointegration.com.ua/news/2016/06/30/7051447/
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.