"Місцевий блогер" - це перший в Україні інформаційний портал "хмариних" місцевих тематичних блогів! Ідея цього порталу народилася у квітні 2014 року під час першої в Україні волонтерської акції на підтримку військових під Кримом - "Пасхальний десант" Your text to link... Your text to link... , що була ініційована Центром інформаційних досліджень "Меридіан" у межах проекту Development of the Network of Bloggers Civic Engagement "Local Blogger" (U.S. Embassy in Ukraine. Media Development Fund General Competition) Your text to link...

Запрошуємо блогерів, журналістів, громадських активістів, молодіжних лідерів - всіх громадсько активних людей до співпраці!
Найактивніших "хмарників" нашого порталу ми запрошуватимемо на семінари, конференції, акції, пленери, вебінари з найрізноманітніших тематик та проблематик, що хвилюють українців – реформування найважливіших секторів українського суспільства (місцевого самоврядування, освіти, охорони здоров’я і інше), підтримка та реформування армії, протидія корупції на місцевому рівні, енергозбереження. Представники нашої команди братимуть участь у траскордонних меда зустрічах.
Портал висвітлюватиме місцеві події, доноситиме до читачів та глядачів інформацію про місцеві новини, про історію, культуру та традиції наших сіл та містечок півдня, сходу та заходу України.
Ми долатимемо на місцевому рівні негативні стереотипи та зовнішні пропагандистські впливи, розбудовуватимемо інформаційну та культурну співпрацю наших місцевостей. Ми накопичуватимемо, завдяки мережевості громадсько-лідерський потенціал, щоб покращувати, змінювати та долати перешкоди на шляху розбудови демократичного, європейського та толерантного адміністрування місцевих територію, орієнованого на громаду, тобто на людей.
Ми інформаційно та культурно «зшиватимемо» наші регіони, розвиватимемо наші місцеві громадські платформи та мережі, поширюватимемо досвід та знання, напрацьовані за роки, а також методологію та інструменти активізації громадської діяльності і медіа впливів на місцевому рівні.

Як зареєструватися на порталі. Інструкція
Зареєструватися на порталі можна такими шляхами:
1. Через e-mail.
Вкажіть свій нік, e-mail, придумайте пароль та введіть захисні символи.
Після того, як адміністратори активують Ваш аккаунт, Ви в команді!

2. Через соціальні мережі
2.1. Facebook

Після обраного шляху реєстрації на пошту (вказану при реєстрації в мережі Facebook чи ВКонтакте) прийде код підтвердження. Після його активації, Ви матимете можливість публікуватися у "хмарних" блогах, а також коментувати повідомлення та створювати свої. Ваші повідомлення та коментарі можуть бути оцінені іншими користувачами (як позитивно, так і негативно).

З часом, коли дозволить Ваш рейтинг, Ви зможете створювати свої блоги у межах тематичніх "хмарних" блогів.

Разом ми зможемо досягати успіхів!

З повагою,
Олександр Лавринович, концептуальний редактор і засновник порталу "Місцевий блогер".

Довідково:
Вебресурс є компонентом мережевих проектів підвищення громадської активності у локальних місцевостях України Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг "Меридіан"
Your text to link...