avatar

У Львові відбудеться інформаційний десант представників незалежних медіа спільнот Дніпра та Херсона

в блог Громадські мережі та партнерство
0


З 4 по 7 жовтня у Львові відбуватиметься інформаційний десант журналістів, блогерів та громадських діячів із Дніпра та Херсона. Дніпровчан та херсонців гостинно запросили львівські громадські організації «Товариство Лева», Центр інформаційних досліджень «Меридіан», а також представники місцевих медіа спільнот «Львівська блогосфера» та «Місцевий блогер». Медіа зустрічі проводяться у межах Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). Організатори акції – львівська громадська організація «Товариство Лева» та громадський рух журналістів “Медіа центр європейських ініціатив „Дніпро”.

— Це вже друга зустріч такого формату, – говорить координатор проекту Олег Вівчарик. – А перша відбувалася у Дніпрі – з 6 по 7 серпня львівські журналісти, блогери та громадські діячі зустрічалися із дніпровськими медійниками, щоб обговорити перспективи реалізації спільних мережевих медійних ініціатив. У підсумку зустрічі Your text to link... був узгоджений спільний план формування медіа ініціатив між Львівщиною та Дніпровщиною.

— Важливо, що до нашої спільної ініціативи також логічно приєдналися херсонські медійники та громадські діячі, зазначає Олександр Лавринович, голова правління Центру інформаційних досліджень “Меридіан”. – І це не випадково, оскільки нам вдалося у ході попередніх років успішно реалізовати медіа проекти та створити між Сходом, Заходом і Півднем медіа мережі, що вже живуть своїм життям, а також творити події, що «зшивають», інтегрують наші громадські медіа спільноти. Прикладом такої події-«наративу» є «Пасхальний десант», що відбувався на Херсонщині у тривожному квітні 2014 року. Символом цієї події та фактом творення нової якості мережевої співпраці став документальний фільм «Пасхальний десант» (створений у межах культурної ініціативи громадсько активних блогерів Львівщини та Херсонщини у 2014 р.), в якому розповідається про перші мережеві громадські ініціативи на підтримку армії та співпрацю між громадськими активістами Херсонщини та Львівщини).
Your text to link...

Головною подією під час зустрічей у Львові стане панельна дискусія «Як посилювати інформаційну інтеграцію, співпрацю та обмін досвідом діяльності незалежних інформаційних спільнот, що утворені медійниками та громадсько активними блогерами Півдня, Сходу і Заходу України». Також відбудеться презентація у межах панельної дискусії фільму «Пасхальний десант» (культурна ініціатива громадсько активних блогерів Львівщини та Херсонщини на підтримку армії та Херсонщини у період анексії Криму в 2014 році, КОТРА ВІДЗНАЧЕНА НАЙКРАЩОЮ КУЛЬТУРНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ РОКУ СЕРЕД ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ УКРАЇНИ). Відбудуться обговорення спільних медійних ініціатив між львівськими, дніпровськими та херсонськими журналістами та блогерами.

Фактично майбутня зустріч у Львові стане першою пробною цеглинкою розбудови тісної інформаційної співпраці між Львовом, Дніпром та Херсоном.

Медіа центр європейських ініціатив „Дніпро”
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.