avatar

У Херсоні відбудеться спільна зустріч львівських та херсонських дослідників та громадських лідерів

0
23 лютого у Херсоні відбудеться круглий стіл громадських лідерів та дослідників Херсонщини та Львівщини — «Як посилювати інформаційну інтеграцію, співпрацю та обмін досвідом у діяльності незалежних інформаційних спільнот Півдня і Заходу України». Захід відбувається у межах Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)

Дата та час зустрічі: 23.02.2017 р. о 11.30
Місце проведення: конференц-зал Прес-клубу «Новий день» newday.kherson.ua/35/
Контактні особи: Оксана Дарморіз, тел.: 099 5261936, Ігор Полянський, тел.: 0509655244
Організатори: Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен», Центр інформаційних досліджень «Меридіан».

Під час роботи круглого столу, розглядатимуться питання інформаційної та безпекової ситуації у Херсоні та на Таврійщині, зокрема успішні практики виявлення «негативних інформаційних полів» («мови ворожнечі», подолання негативних стереотипів та кліше стосовно внутрішньо переміщених осіб, протидії ворожій пропоганді, виявлення «фейків» тощо).
Звертатиметься особлива увага на можливості співпраці між представниками місцевих незалежних інформаційних і громадсько активних спілнот у Львівщини та Херсонщини.
На міжрегіональну зустріч запрошені відомі львівські та херсонські дослідники, журналісти, громадські лідери та блогери.
Захід проводитиметься у партнерстві із ГО «Таврійський край» та «Студентською інформаційною мережею» («СІМ»).
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.