avatar

СЬОГОДНІ У ЛЬВОВІ ВИСАДИВСЯ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕСАНТ ІЗ ДНІПРА ТА ХЕРСОНА

0
"Пасхальний десант"

У Львові відбувається інформаційний десант журналістів, блогерів та громадських діячів із Дніпра та Херсона і триватиме до 7 вересня. Дніпровчан та херсонців гостинно запросили львівські громадські організації «Товариство Лева», Центр інформаційних досліджень «Меридіан», а також представники місцевих медіа спільнот «Львівська блогосфера» та «Місцевий блогер». Медіа зустрічі проводяться у межах Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). Організатори акції – львівська громадська організація «Товариство Лева», громадський рух журналістів “Медіа центр європейських ініціатив „Дніпро” та Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен».

Головною подією під час зустрічей у Львові стане панельна дискусія «Як посилювати інформаційну інтеграцію, співпрацю та обмін досвідом діяльності незалежних інформаційних спільнот, що утворені медійниками та громадсько активними блогерами Півдня, Сходу і Заходу України», яка запланована на п’ятницю. Відбуватимуться зустрічі у Львівській міській раді, у провідних громадських організаціях Львівщини, проводитимуться дискусії та спільні майстер класи.

У межах панельної дискусії відбудеться показ документального фільму «Пасхальний десант» (культурна ініціатива громадсько активних блогерів Львівщини та Херсонщини на підтримку армії та Херсонщини у період анексії Криму в 2014 році, КОТРА ВІДЗНАЧЕНА НАЙКРАЩОЮ КУЛЬТУРНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ РОКУ СЕРЕД ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ УКРАЇНИ). Відбудуться обговорення спільних медійних ініціатив між львівськими, дніпровськими та херсонськими журналістами та блогерами.
Your text to link...
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.