avatar

На Луганщині відбудуться зустрічі із львівськими експертами з інформаційної діяльності

0


У межах проекту «Активізація громадських ініціатив на підтримку довіри і взаємопорозуміння між місцевими громадами Луганщини і Львівщини», що реалізується Центром інформаційних досліджень «Меридіан», з 11 по 14 квітня відбудуться зустрічі львівських громадських лідерів та експертів у Сєвєродонецьку, Біловодську та Міловому. Заходи підтримані Програмою національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)).Протягом чотирьох днів представники Центру інформаційних досліджень «Меридіан» зустрічатимуться із місцевими громадськими активістами, експертами, журналістами, блогерами та представниками місцевого самоврядування, а також проведуть спільні громадські обговорення з питань міжрегіональної співпраці. Заплановано проведення тренінгів з проблематики інформаційної безпеки в Сєвєродонецьку та Міловому, на яких братимуть участь місцеві громадські активісти, журналісти та блогери.

Зустрічі львів’ян та луганчан є логічним продовженням подальших контактів та співпраці у межах Програми національних обмінів, оскільки важливо розвивати спільний досвід мережевої громадської діяльності та співпраці між Луганщиною та Львівщиною. Перша частина таких зустрічей була успішно реалізована у листопаді 2017 р. — www.prostir.ua/event/u-lvovi-vidbuvatymetsya-hromadske-obhovorennya-z-problematyky-protydiji-nehatyvnym-stereotypam-ta-propohandi-u-hromadah/

На першому етапі співпраці відбуватиметься навчання та обмін досвідом. На переконання луганських та львівських активістів важливо, щоб у віддалених селах Луганщини і особливо на кордоні із Росією українці розуміли суть і важливість громадської активності та утворювали місцеві громадські об’єднання, знали і вміли поборотися за свої громадські права, а також могли активно брати участь у процесах децентралізації та впливати на місцеву владу — www.prostir.ua/?news=luhanski-ta-lvivski-hromadski-aktyvisty-u-novomu-2018-rotsi-zapochatkovuyut-spilnu-informatsijnu-ta-hromadsku-spivpratsyu

Під час квітневих зустрічей звертатиметься особлива увага на можливості співпраці між представниками місцевих незалежних інформаційних і громадсько активних спільнот у Львівщини та Луганщини.
Захід проводитиметься у партнерстві із громадською ініціативою «Слобідський край», інформаційною мережею «Місцевий блогер» та «Студентською інформаційною мережею».

Контактна особа: Олександр Лавринович, тел.: 066 9059932
Організатор: Центр інформаційних досліджень «Меридіан» Your text to link...
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.