avatar

Прес-анонс. У Дніпрі збиратимуться львівські, херсонські та дніпропетровські медіарозслідувачі

в блог Місцеві медіа
0
Merydianfoto
20 квітня 2018 року, у п’ятницю, о 11.00 у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбудеться круглий стіл «Регіональні журналісти та громадсько активні блогери проти місцевої корупції – погляд із Дніпра Львова та Херсона», в якому братимуть участь журналісти, блогери та медіа експерти із Львівщини, Херсонщини та Дніпропетровщини. Зустрічі відбуватимуться у межах мікропроекту обмінів ГО «Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен» за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).

Під час роботи круглого столу відбудеться презентація мережевої медіа платформи журналістів-розслідувачів «Терен» та опрацьовуватиметься методологія професійної діяльності журналіста-розслідувача та громадсько активного блогера у контексті запровадження нових інформаційних технологій та реагування на виклики в умовах реформування на місцевому рівні, обговорюватимуться можливості обміну досвідом та успішними практиками у напрямку діяльності розслідувальної журналістки між східними, західними та південними регіонами України.

Мета зустрічі – ознайомити місцевих журналістів та громадсько активних блогерів із навичками та методологією роботи із відкритими даними та засвоєння основ інформаційної безпеки у своїй професійній діяльності.

Запрошуємо представників ЗМІ Дніпропетровщини, громадських активістів долучитись до обговорення можливостей активізації інформаційних контактів та медіа співпраці між Дніпропетровщиною, Львівщиною та Херсонщиною.

Спікери зустрічі:

— Ігор Полянський, медіа експерт, голова правління ГО «Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен» (Львів);

— Олександр Лавринович, медіа експерт, засновник мережі «Місцевий блогер, голова правління Центру інформаційних досліджень «Меридіан» (Львів)

— Сергій Задирко, редактор газети «Ділови новини» (Нова Каховка)

— Юлія Бабенко, громадська ініціатива журналістів “Медіацентр європейських ініціатив „Дніпро”

— Юрій Патиківський, журналіст-розслідувач, медіа аналітик («Україна молода»)

Контактна особа: Ігор Полянський, тел.: 0509655244

Організатор: Громадська організація «Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен»

Захід відбудеться в конференц-залі прес-клубу ДОО НСЖУ за адресою:
вул. Старокозацька (Комсомольська), 8, м. Дніпропетровськ (Будинок Журналістів).
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.