avatar

Представники незалежних інформаційних спільнот сьогодні розпочнуть міжнародний медіа семінар у Херсоні

в блог Місцеві медіа
0
Сьогодні, 20.06, у Херсоні розпочинає роботу міжнародний транскордонний медіа семінар «Нові горизонти добросусідства», в якому візьмуть участь представники незалежних інформаційних спільнот із України, Росії, Грузії, Польщі, Молдови та Білорусі.

Протягом трьох днів журналісти, блогери та представники медіа організацій обмінюватимуться досвідом, обговорюватимуть, дискутуватимуть із різних питань інформаційної співпраці та розбудови мереж між Україною та країнами Центральної, Східної Європи, Кавказу, Середньої Азії та Росії. На питання як протидіяти неправдивій інформації та розвивати інформаційну співпрацю на Пограниччі даватимуть відповідь незалежні експерти із України, Польщі, Грузії, Молдови, Росії та Білорусі та спільно напрацьовуватимуть медіа стратегії поширенню успішних практик подолання неприязні та мови ворожнечі на рівні мас-медіа.

Сам факт появи міжнародного медійного десанту у гарячій інформаційній «точці» півдня України – Херсоні та ще й із участю російських представників (що є великою рідкістю сьогоднішніх реалій в умовах російської агресії на Сході України) свідчить про те, що вже на часі розбудова прямих інформаційних контактів між незалежними інформаційними спільнотами, що протидіють інформаційній агресії у своїх країнах через активізацію міжнародної мережевої інформаційної співпраці.

Під час роботи семінару вивчатиметься досвід співпраці на пограниччі незалежних медіа спільнот на прикладі польсько-німецього Клубу «Під стереотипами», грузинської радіостанції «Атінаті» чи української блогерської мережі «Місцевий блогер».
Російські експерти розкажуть про канали доставки альтернативної інформації в Росії. Відбудеться загальна фахова панельна дискусія «Транскордонні можливості співпраці та обміну досвідом незалежних информацийних спільнот. Як подолати негативні стереотипи і не боятися один одного: погляди, коментарі та досвід представників незалежних информацийних спільнот, мереж країн Центральної, Східної Європи, Россії і Кавказа».

Вперше на українському інформаційному майданчику зібралися (без посередників) незалежні медіа експерти, журналісти та блогери із Грузії, Молдови, Білорусі, Росії та Польщі, щоб подолати навіяний зовнішньою пропагандою страх сприйняття України та спільно поширювати позитивний досвідом транскордонної співпраці між країнами і, таким чином, протистояти проникненню неправдивої інформації у медіа.

Семінар організовується в межах програми «Транскордонні можливості інформаційної співпраці та обміну досвідом незалежних інформаційних співтовариств журналістів, блогерів у протидії неправдивій інформації» Центру информаційних досліджень «Меридіан».
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.