avatar

Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен» збиратиметься у Дніпрі

в блог Місцеві медіа
0

З 19.04 по 21.04 у Дніпрі збиратимуться журналісти та блогери із Херсона, Львова та Дніпра, щоб обмінятися методологією та успішними практиками подолання корупційних проявів через журналістські розслідування на місцевому рівні. Зустрічі відбуватимуться у межах мікропроекту обмінів ГО «Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен» за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).

Заплановані відвідини місцевих медіа та партнерських громадських організацій Дніпра та Павлограда, спільні обговорення важливих проблематик розслідувальної журналістики із участю експертів у форматі круглого столу. Медійники та блогери із Херсона, Львова та Дніпра візьмуть участь у майстер-класі, де ознайомляться із основами роботи із відкритими даними та інформаційної безпеки (тренер Олександр Лавринович, Центр інформаційних досліджень «Меридіан»).

Це вже другий обмін медійників, що реалізується у межах мікропроекту ГО «Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен» за підтримки Програми національних обмінів за кошти Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) у партнерстві із Прес-клубом Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів, Медіацентром європейських ініціатив „Дніпро”, ГО «Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан», ГО «Таврійський край». Перша мережева зустріч медійників-розслідувачів із участю експертів відбувалася у Львові.

Контактна особа: Ігор Полянський, тел.: 0509655244 (м. Львів)
Організатор: Громадська організація «Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен»
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.