avatar

Інститут масової інформації оголошує конкурс фотографії про роботу журналістів

в блог Місцеві медіа
0


Інститут масової інформації запрошує фотокореспондентів до участі у конкурсі фотографій про роботу журналістів.
До конкурсу приймаються власні фотографії, які були раніше опубліковані або публікуватимуться вперше. На фото має бути зображено журналіста/журналісток чи груп журналістів при виконанні професійних обов’язків.
П’ять найкращих фото отримають грошову винагороду.
Сума винагороди становить 8 000 грн за перше місце, 5 000 грн за друге місце, 4 000 грн за третє місце, 3 000 грн за четверте місце, 2 000 грн за п’яте місце.
Одна особа може подати на конкурс не більше 5 фото.

Одна особа може подати на конкурс не більше 5 фото.
Вимоги до робіт, що подаються на конкурс:
— фото має висвітлювати діяльність журналістів при виконанні службових обов’язків;
— оригінал або фото із застосуванням корекції, що не змінює суті зображуваного на фото (не менше 3000, але не більше 5000 пікселів по довшій стороні);
— фото має бути інтелектуальною власністю автора або він має отримати згоду інших співвласників на подання фото на конкурс на викладених тут умовах;
— фото має бути підписано наступним чином: «Назва фото, що розкриває його суть, місце, де було зроблено, та дата»;
— фото має бути зроблено у період 2013-2017рр.
Звертаємо увагу, що всі фотографії, які надіслані на цей конкурс, відповідними володільцями прав інтелектуальної власності надаються ГО «Інститут масової інформації» з правами на відтворення, оприлюднення, опублікування, публічне сповіщення та публічний показ фото (із зазначенням авторів, правоволодільців, без мети отримання прибутку).
Матеріали на даний конкурс з позначкою «Фотоконкурс ІМІ» потрібно надсилати на адресу info@imi.org.ua до 20 травня 23.59 включно.
Для оцінки матеріалів, надісланих на конкурс, ІМІ створює Конкурсну комісію, до якої увійдуть представники ІМІ, Freedom House та відомі фотокореспонденти.
Фотографії-переможці будуть виставлені на виставці до Дня журналіста, що відбудеться у Києві 6 червня 2017 року, та оприлюднені на сайті Інституту масової інформації.

imi.org.ua/news/57291-institut-masovoji-informatsiji-ogoloshue-konkurs-fotografiji-pro-robotu-jurnalistiv.html
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.