avatar

5 ідей змін в українських школах, про які варто знати

в блог Local blogger
0
Як швидко та ефективно впроваджувати зміни у освіті, з чого почати і хто повинен взяти на себе відповідальність за ці зміни?

Поки ми шукаємо відповіді на ці запитання, дехто пробує самостійно реформувати школу і шкільне середовище, не чекаючи вказівок «згори».

Центр інноваційної освіти «Про.Світ», який займається неформальною освітою для вчителів, нещодавно створив краудфандингову платформу GoFundEd для шкільних проектів, аби вчителі мали змогу втілювати свої ідеї і реформувати середовище школи.

Проекти, які потрапляють на платформу, повинні відповідати основним критеріям:

– масштабованість ідеї (можливість поширити на інші школи);

– ініціатива повинна розвивати в учнів навички «ХХІ століття»;

– бути реалістичною у виконанні.

Вчителі, які пропонують свої ідеї, самостійно контактують з авторами платформи і проходять відбір. Дехто з них є випускниками програми «Про.Навички», яка дає знання з управління проектами і підготовки ініціативи до старту.

Виклики, які постають перед вчителями – відсутність фінансів на втілення ідей та загальна пасивність і небажання більшості освітян змінювати шкільне середовище.

«Це дуже складно, потребує чимало зусиль, навіть деякої жертовності», – пояснює Ольга Прецель, педагог, автор одного з проектів.

Наразі на платформі GoFundEd є 9 шкільних ініціатив, три з яких стали успішними, а ще шість збирають необхідні кошти.

ДЕТАЛЬНІШЕ НА СТОРІНЦІ:
life.pravda.com.ua/technology/2016/05/26/212771/
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.