avatar

У Львові стажувалися представники молодіжних організацій та ініціатив із Бердянська, Дніпра та Вінниччини

в блог Громадські ініціативи
0
Merydian Lviv

Стажувальний візит відбувався з 12.02 по 15.02 і був організований Центром «Меридіан» у межах Програми національних обмінів. Партнери заходу: Студентська інформаційна мережа, Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен».

Учасники міні-стажування протягом чотирьох днів згідно підготовленої програми мали можливість зустрітися із цікавими спікерами, взяли участь у дискусіях, вивчали можливості співпраці із львівськими партнерами, побували в ЛНУ імені Івана Франка, Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького та у Львівській міській раді (Управління культури департаменту розвитку), зрештою особисто досліджували культурно-історичну атмосферу Львова.
Зокрема, учасники активно вивчали львівський досвід підтримки громадянського суспільства на місцевому рівні на прикладі конкурсу соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!» Your text to link..., який щороку проводить Львівська міська рада, а також стали учасниками гострої дискусії під час зустрічі із Віталієм Шабуніним antac.org.ua/ у Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького.
Родзинкою зустрічей став майстер-клас від львівського народного майстра Володимира Мишолівського, на якому гості самі вчилися за народною українською традицією виготовлювати стрітенськи свічки Your text to link....

Merydian Lviv

«Команда Центру „Меридіан“ завжди рада надавати ресурсну допомогу новим партнерам та готова до співпраці», — говорить Олександр Лавринович, голова правління громадської організації. — Важливо відзначити, що ми не проводили жодних інформаційних кампаній з приводу реклами нашої організації щодо оголошеного загальноукраїнського конкурсу міні-стажувань — учасники самі обрали саме Центр інформаційних досліджень «Меридіан».
bridges.org.ua/projects/nsrntsuf-ra-tsafkhe-ts-pkrk-fkhaztsvarrk-ts-guspaefenspts-fyenkhsuk/

Тому ми укладали так програму міні-стажування для переможців цього конкурсу, щоб вони могли максимально отримати інформації з тих питань, про які вони зазначили у своїх анкетах та безпосередньо отримати певні практики та досвід громадської діяльності, а ще -поринути в культурно-історичну атмосферу Львова».
За словами Олександра Лавриновича, головною метою стажувального візиту є налагодження громадської співпраці між регіонами, обмін досвідом, розвиток міжрегіональної команікації між громадськими молодіжними лідерами і ця мета була досягнута.

Як відзначила учасниця міні-стажування при Центрі інформаційних досліджень «Меридіан» Тетяна Шубенко (смт. Піщанка Вінницької області), — «було важливо отримати нові знання та досвід, віднайти нові ідеї, поділитися своїми знаннями і практичним досвідом, познайомитися з новими людьми, а також при можливості налагодити співпрацю із львівськими партнерськими організаціями, більше дізнатися про молодіжні ініціативи, успішні проекти та як їх реалізовувати». Тому після завершення стіжувального візиту твердо вирішила разом із однодумцями створювати місцеву громадську організацію у селищі Піщанка, що на Вінниччині.

Із фотомиттями перебігу стажувального візиту представників молодіжних організацій та громадських ініціатив із Бердянська, Дніпра та Вінниччини можна ознайомитися сторіці Центру інформаційних досліджень „Меридіан“ у Facebook Your text to link....

Центр інформаційних досліджень „Меридіан“
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.