avatar

У Львові ініціюють фотоекспедицію "Пізнай Схід України"

в блог Громадські ініціативи
0


У другій половині липня цього року відбудеться важлива культурологічна акція під назвою «Пізнай Схід України». У межах Програми національних обмінів Your text to link... Центр інформаційних досліджень «Меридіан» організовує фотоекспедицію у складі львівських блогерів-фотографів, котрі будуть досліджувати мальовничо-історичні на терени Луганської області, знайомитися із місцевим громадським активізмом, місцевим побутом, звичаями, традиціями та культурою краю.

За словами, Олександра Лавриновича, голови правління Центру «Меридіан», проект «Пізнай Схід України» буде реалізовуватися у форматі фотоекспедиції. Згідно завдань проекту планується через засоби зображувального мистецтва представити культуру, побут, традиції, громадські ініціативи Східної України на прикладі Луганської області. «Мета проекту, – говорить Олександр Лавринович, – відкрити галичанам Луганщину (підконтрольна Україні територія) та системно долати негативні стереотипи між Сходом і Заходом України, показати життя людей на крайньому сході Україні (згідно маршруту фотомандрівки). Очікуються інтенсивні та насичені зустрічі із мережевими партнерами Центру «Меридіан» у самому Сєвєродонецьку, розраховуємо на їх допомогу. Нам важливо напрацьовувати досвід інформаційної співпраці у межах мереж «Місцевий блогер» та «Компас переселенця» та організувати спільні фотовиставки разом із луганськими парнерами спочатку у Львові, а пізніше в інших містах України, – підсумував Олександр Лавринович.

За результатами фотоекспедиції «Пізнай Схід України» вже у серпні відбудеться фотовиставка у Львові (у планах – в Дніпрі та Херсоні, а пізніше в інших містах України).

Перебіг культурологічної фотоакції активно висвітлюватиметься на порталі «Місцевий блогер» localblogger.info/, а підсумкові результати будуть опублікуванні на початку серпня на провідних громадських ресурсах України, зокрема на порталі «Громадський простір» www.prostir.ua/.

Така ініціатива вже вдруге реалізовується Центром інформаційних досліджень «Меридіан», ще у 2014 році була здійснена фотоекспедиція «Пізнай Південь України» Your text to link... у період складної військово-політичної ситуації на Півдні та Сході України у межах проекту «Розвиток мережі громадсько активних блогерів „Місцевий блогер“ за підтримки Посольства США в Україні.
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.