avatar

ЄС і Данія оголосять про нову антикорупційну програму в Україні

в особистий блог
0
Єврокомісар з політики сусідства та розширення Йоганнес Ган і міністр закордонних справ Данії Крістіан Єнсен оголосять 16 вересня про нову програму для підтримки усіх українських органів із боротьби проти корупції.
Про це на своїй сторінці Facebook повідомляє представництво ЄС в Україні.
Підтримка охоплюватиме консультації, навчання та зміцнення потенціалу; матеріальна допомога надходитиме у формі ІТ-устаткування та програмного забезпечення.
Про програму із бюджетом у 16 млн євро буде
Читати далі
avatar

В Кабмине есть 4 млрд долларов неиспользованных грантов на развитие, - МЭРТ

в особистий блог
0
В Украине сейчас лежат около четырех миллиардов долларов США неиспользованных грантовых средств, предоставленных на развитие страны. Об этом сообщила директор Департамента международных программ Министерства экономического развития и торговли Украины Елена Трегуб, передает «Голос Америки». «Сейчас у нас (в правительстве — ред.) лежит портфель примерно на 4 миллиарда долларов грантовых денег, безвозвратных. Это официальная помощь развитию, которую мы получаем от иностранных правительств и
Читати далі
avatar

Лідер гурту Rammstein заявив, що став жертвою путінської пропаганди

в блог Безпека та захист
0
Вокаліст гурту Rammstein Тіль Ліндеман заявив, що фото його футболки з портретом президента РФ Володимира Путіна, поширене у російському сегменті інтернету, — фейкове.
Про це повідомляє Deutsche Welle.


Насправді на футболці лідера гурту Rammstein зображено стилізований череп з кістками, який за допомогою графічного редактора замінили на портрет Путіна. Цю футболку музиканту подарувала його колишня подруга Софія Томалла.
Фотографія, яку поширили російські ЗМІ, була зроблена в Москві 19
Читати далі
avatar

У Херсоні зустрічалися журналісти, блогери, громадські діячі та експерти із шести країн, щоб утворити «Нові горизонти добросусідства»

в блог Місцеві медіа
0

З 20 по 23 червня у Херсоні проходив міжнародний транскордонний медіа семінар «Нові горизонти добросусідства», в якому взяли участь представники незалежних інформаційних спільнот із України, Росії, Грузії, Польщі, Молдови та Білорусі. Сама назва поважного зібрання медійників засвідчила головну мету – обговорити нові можливості інформаційної співпраці на транскордонному рівні та утворити постійно діючу Платформу медійного партнерства, яка б об’єднала активні незалежні інформаційні спільноти
Читати далі
avatar

На Херсонщині для діточок-переселенців провели екотабір «Країна мрій»

в блог Вимушені переселенці
0
Завдяки старанням переселенської мережевої громадської ініціативи «Компас переселенця» 25 червня ц.р. відбувся одноденний дитячий екотабір «Країна мрій». В одному із мальовничих куточків Херсонщини – в історико-розважальному комплексі «Зелені хутори Таврії» діти-пререселенці та діти із малозабезпечених херсонських сімей молодшого і дошкільного віку знайомилися із стародавніми українськими ремеслами, а також брали участь у розвиваючих іграх та майстер-класах. Особливість цього заходу полягає в
Читати далі
avatar

Представники незалежних інформаційних спільнот сьогодні розпочнуть міжнародний медіа семінар у Херсоні

в блог Місцеві медіа
0
Сьогодні, 20.06, у Херсоні розпочинає роботу міжнародний транскордонний медіа семінар «Нові горизонти добросусідства», в якому візьмуть участь представники незалежних інформаційних спільнот із України, Росії, Грузії, Польщі, Молдови та Білорусі.

Протягом трьох днів журналісти, блогери та представники медіа організацій обмінюватимуться досвідом, обговорюватимуть, дискутуватимуть із різних питань інформаційної співпраці та розбудови мереж між Україною та країнами Центральної, Східної Європи,
Читати далі
avatar

Очень важно помнить о Крыме – Джамала

0


Крымчанка, украинская певица Джамала рассказала о том, что «очень важно помнить о Крыме, потому что там есть очень много людей, которые любят нас, верят в нас».
Первоначально опубликовано на — ru.krymr.com/media/video/27567...
Посетите наш сайт: ru.krymr.com
Facebook: www.facebook.com/radiosvoboda...
Twitter:
Читати далі
avatar

Если Крым украли – его нужно вернуть – Олег Скрипка

0


Украинский рок-музыкант, певец, актер, общественный деятель Олег Скрипка считает, что «если у нас станет когда-то сильным государство, оно вернет Крым назад»
Первоначально опубликовано на — ru.krymr.com/media/video/27567...
Посетите наш сайт: ru.krymr.com
Facebook: www.facebook.com/radiosvoboda...
Twitter:
Читати далі
avatar

Крым ничему не научил

в блог Local blogger
0

Ленур Ислямов, координатор «Гражданской блокады Крыма»

Если вы пройдетесь по домам в Херсонской области, например, в районе Геническа, и попробуете предложить хозяевам в подарок украинский флаг, – то вы будете удивлены тем, что многие от него откажутся.
Украина для жителей этой южной области где-то очень далеко. И существует скорее как миф, чем как государство, определяющее рамки, способное защитить и развить эту территорию.
Как и Крымом, Херсонской областью государство Украина никогда не
Читати далі