avatar

Очень важно помнить о Крыме – Джамала

0


Крымчанка, украинская певица Джамала рассказала о том, что «очень важно помнить о Крыме, потому что там есть очень много людей, которые любят нас, верят в нас».
Первоначально опубликовано на — ru.krymr.com/media/video/27567...
Посетите наш сайт: ru.krymr.com
Facebook: www.facebook.com/radiosvoboda...
Twitter:
Читати далі
avatar

Если Крым украли – его нужно вернуть – Олег Скрипка

0


Украинский рок-музыкант, певец, актер, общественный деятель Олег Скрипка считает, что «если у нас станет когда-то сильным государство, оно вернет Крым назад»
Первоначально опубликовано на — ru.krymr.com/media/video/27567...
Посетите наш сайт: ru.krymr.com
Facebook: www.facebook.com/radiosvoboda...
Twitter:
Читати далі
avatar

Крым ничему не научил

в блог Local blogger
0

Ленур Ислямов, координатор «Гражданской блокады Крыма»

Если вы пройдетесь по домам в Херсонской области, например, в районе Геническа, и попробуете предложить хозяевам в подарок украинский флаг, – то вы будете удивлены тем, что многие от него откажутся.
Украина для жителей этой южной области где-то очень далеко. И существует скорее как миф, чем как государство, определяющее рамки, способное защитить и развить эту территорию.
Как и Крымом, Херсонской областью государство Украина никогда не
Читати далі
avatar

Бальцерович: В Украине начинается экономический рост

в блог Local blogger
0
В Украине начинается экономический рост, и он будет продолжаться, если будут продолжаться реформы.

Как передает корреспондент УНИАН, об этом заявил представитель президента в Кабинете министров, сопредседатель группы стратегических советников по поддержке реформ в Украине Лешек Бальцерович на брифинге в Киеве.

«Начинается экономический рост, и он будет продолжаться, если будут продолжаться реформы и если будет поддержка не только в правительстве, но прежде всего в парламенте», — сказал
Читати далі
avatar

Госпомощь бизнесу поставят на особый учет

в блог Local blogger
0
Украине предстоит перейти на европейские правила предоставления государственной помощи бизнесу. Теперь ее получить будет гораздо труднее, если вообще возможно. За процессом будет следить Антимонопольный комитет. Таковы требования Соглашения о зоне свободной торговли Украины и Евросоюза.

Европейский Союз уже не просто рекомендует Украине провести реформу предоставления государственной помощи. Он настойчиво этого требует. Первый шаг сделан – под присмотром ЕС еще в 2014 году был принят закон «О
Читати далі
avatar

У Херсоні опрацьовували успішні практики психологічної допомоги переселенцям-школярам

в блог Local blogger
0
У межах семінару «Правові аспекти інтеграції дітей-переселенців у школах та їх психологічна підтримка», що відбувся у Херсоні 21 грудня цього року, одночасно зібралися шкільні психологи, педагоги, соціальні працівники, представники громадських організацій, журналісти та батьки-переселенці, щоб у форматі навчально-методичної зустрічі напрацювати орієнтири спільної діяльності у наданні психологічної допомоги дітям-переселенцям у школах та дитсадках Херсонщини.
Ініціатором зустрічі виступив
Читати далі
avatar

«Компас переселенця» проводитиме у Херсоні семінар для шкільних психологів, вчителів та молодих батьків-переселенців

в блог Local blogger
0
«Правові аспекти інтеграції дітей-переселенців у школах та їх психологічна підтримка» — так називається семінар, що відбудеться у Херсоні 21 грудня цього року (початок – 11.00) у конференц-залі готелю «Оптіма». Головним організатором та мотором цього заходу виступив «Компас переселенця» – це мережева громадська ініціатива тимчасово вимушених переселенців із Східної України та українського Криму, котрі проживають у Дніпропетровську, Херсоні та Львові. Саме вони і утворили «Компас переселенця», а
Читати далі
avatar

ПРЕС-АНОНС. У Львові студенти-переселенці плестимуть Дідух щасливої долі

в блог Local blogger
0
17 грудня о год. 12.35 (четвер) у Львіському національному університеті імені Івана Франка (головний корпус) біля Музею історії університету розпочнеться майстер-клас із українських новорічних святкових традицій для студентів-переселенців та школярів Львова «Дідух щасливої долі».У межах молодіжної акції (о год.:12.35-13.00)
відбудеться бліц-конференція для журналістів

Мета акції – інтеграція студентської та шкільної молоді у місцеві молодіжні культурні спільноти.

Участь
Читати далі
avatar

Парламент сказав “так” реформі державної і комунальної преси

в блог Local blogger
0
На пленарному засіданні 24 листопада народні депутати України проголосували за прийняття законопроекту №1123 “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”. За реформу державної і комунальної преси було віддано 260 голосів.

Законопроектом передбачається роздержавлення державних та комунальних друкованих ЗМІ, що здійснюватиметься у 2 етапи: впродовж одного та двох років відповідно. Реформування відбуватиметься шляхом виходу органів державної влади та
Читати далі
avatar

Тренінг для молодих лідерів «Єдність заради безпеки: фактор НАТО»

в блог Local blogger
0
Фонд «Відкрий Україну» разом із Центром інформації та документації НАТО в Україні оголошує прийом заявок на участь у Молодіжному тренінгу на тему «Єдність заради безпеки: фактор НАТО».

Метою тренінгу є надання майданчика для молоді з різних регіонів України для обговорення ролі міжнародних організацій у формуванні безпеки у світі на прикладі НАТО.

Моделювання НАТО відбудеться у формі рольової гри, під час якої учасники отримають практичні знання про існуючі можливості та обмеження
Читати далі