avatar

«Компас переселенця» провів «Екотабір «Країна мрій» у Львові

0
Екотабір «Країна мрій»

Громадська мережа жінок-переселенок «Компас переселенця» організувала у Львові незвичайну громадську ініціативу на підтримку дітей-переселенців – «Екотабір «Країна мрій». Особливістю зустрічі є те, що повноправними її учасниками виступили також і діти!


Відмітно, що така важлива громадська ініціатива психологічної підтримки діточок-переселенців дошкільного і шкільного молодшого віку, реалізується вже втретє. Попередні зустрічі молодих мам-переселенок відбувалися на
Читати далі
avatar

Конкурс для фотографів на участь у Програмі національних обмінів

0


ВОНА прийшла і змела зі свого шляху цілі міста. ВОНА зруйнувала не одну родину. Про НЕЇ говорять щодня. ЇЇ показують по телебаченню. ЇЇ називають антитерористичною операцією. Про ЇЇ причини і наслідки сперечається вся планета. А що ж насправді відбувається ТАМ? В Україні. Підконтрольній. Нашій. Готовий поїхати, побачити, сфотографувати і розказати іншим?

Тоді наш мікрогрант – для тебе.
Програма національних обмінів дає додаткові можливості для фотографів-аматорів та професійних
Читати далі
avatar

Екотабір «Країна мрій» збиратиметься у Львові

0
Екотабір «Країна мрій»

З 27 по 28 квітня громадська мережа жінок-переселенок «Компас переселенця» на запрошення Центру інформаційних досліджень «Меридіан» збиратиметься у Львові у рамках мікропроекту «Екотабір «Країна мрій у Львові». Захід відбуватиметься в рамках Програми національних обмінів Your text to link..., за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) і є продовженням започаткованої на Херсонщині ініціативи психологічної підтримки дітей-переселенців та їх матерів
Читати далі
avatar

Містки громадської активності

0


Проект «Містки громадської активності», фінансується Європейським Союзом та впроваджується у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).
Це дворічний проект, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримки вже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах, які виявилися найбільш уразливими
Читати далі
avatar

Є ким пишатися: наймолодший в Україні голова подарував селу друге життя

0
Артем Кухаренко, наймолодший сільський голова в Україні

Безкоштовний Wi-fi, відремонтовані дороги та укомплектовані навчальні заклади – таким стало село Подільське, що на Черкащині, яким керує наймолодший сільський голова України Артем Кухаренко.

Молодий, амбітний і працьовитий 24-річний Артем Кухаренко нині наймолодший сільський голова в Україні. Коли балотувався на посаду у 2015 році, хлопець був ще студентом. Тоді його кандидатуру підтримали 80% селян.

У першу чергу хлопець взявся за дороги. Асфальтувати – задорого. Тому за 30 тисяч
Читати далі
avatar

Держдепартамент США вказує на порушення прав людини на Донбасі та у Криму

0


В оприлюдненій Державним департаментом США щорічній доповіді щодо стану з правами людини в майже двохсот країнах світу чимало місця займає розділ щодо прав людини в Україні за 2016 рік. Зокрема, приділено увагу порушенню прав людини в зоні конфлікту на Донбасі, а також в анексованому Росією українському Криму. Також Держдепартамент звертає увагу на неповне дотримання прав 1,7 мільйона переселенців.

Права переселенців

В доповіді американського дипломатичного відомства також вказується
Читати далі
avatar

Українські та міжнародні експерти закликають врегулювати питання забезпечення виборчих прав ВПО в Україні

0
Під час роботи конференції
Your text to link...

24 березеня в Києві відбулася міжнародна конференція «Забезпечення виборчих прав ВПО в Україні» представники провідних громадських організацій, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО, ЦВК та народні депутати обговорили можливості забезпечення виборчих прав ВПО в Україні. Міжнародні експерти з Грузії та Боснії і Герцоговини поділились досвідом врегулювання питання права голосу ВПО у своїх країнах.

Проте, розпочали Міжнародну конференцію не з
Читати далі
avatar

Масляна чи масниця? Або чому відбувається фальсифікація українських традицій

0
Прес-реліз за результатами прес-конференції, що відбулася 21 лютого у ЛьвовіМісце: Кав'ярня «Під Клепсидрою» («Дзига») dzyga.com
Контакти організаторів: Юрій Пуківський, тел..: 098 9762362
Організатор: Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен»

Експерти, котрі виступали на прес-конференції:
Оксана Дарморіз, культуролог, кандидат філософських наук
(Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен»)
Юрій Пуківський, етнолог, кандидат історичних наук
Читати далі
avatar

«Ось такий у нас був останній кубок Криму...»

0
Окупація півострова не завадила українським жокеям з'явитися там у вишиванках

Ця історія для тих, хто й досі живе упередженнями, ніби-то українці Слобожанщини менш патріотичні за полтавчан чи галичан. А також для тих, у кого й нині сверблять руки створити тут ще один анклав «русского мира». Нещодавно мені пощастило зустрітися з людиною, яка геть руйнує ці стереотипи.

Звуть його Костянтин Цяпка. Йому 36 років, живе він на півдні Харківщини в селі Акимівка Близнюківського району. За
Читати далі
avatar

5 ідей змін в українських школах, про які варто знати

в блог Local blogger
0
Як швидко та ефективно впроваджувати зміни у освіті, з чого почати і хто повинен взяти на себе відповідальність за ці зміни?

Поки ми шукаємо відповіді на ці запитання, дехто пробує самостійно реформувати школу і шкільне середовище, не чекаючи вказівок «згори».

Центр інноваційної освіти «Про.Світ», який займається неформальною освітою для вчителів, нещодавно створив краудфандингову платформу GoFundEd для шкільних проектів, аби вчителі мали змогу втілювати свої ідеї і реформувати середовище
Читати далі