avatar

РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ ЛІТНЯ ШКОЛА «ВНУТРІШНЄ ПЕРЕМІЩЕННЯ В УКРАЇНІ: НАВЧАННЯ ЗАДЛЯ ПОШУКУ СПІЛЬНИХ РІШЕНЬ»

в блог Вимушені переселенці
0
СЬОГОДНІ У ТРУСКАВЦІ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ ЛІТНЯ ШКОЛА «ВНУТРІШНЄ ПЕРЕМІЩЕННЯ В УКРАЇНІ:
НАВЧАННЯ ЗАДЛЯ ПОШУКУ СПІЛЬНИХ РІШЕНЬ»
(Проект Ради Європи «Посилення захисту прав людини
внутрішньо переміщених осіб в Україні»).

фото із поста Олесі Цибулько (https://www.facebook.com/olesya.grin2)
фото із поста Олесі Цибулько (https://www.facebook.com/olesya.grin2)

Офіційне відкриття відбулося за участі Лілії Гретарсдоттір, заступника голови Департаменту співробітництва з міжнародними організаціями та громадянським суспільством (Рада Європи, Страсбург),
Вадима Черниша, Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та інших шанованих вітчизняних та зарубіжних експертів та гостей.

Як пише у своєму пості одна із спікерів зустрічі Олеся Цибулько, Радник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України, — «Представники неурядових організацій, співробітники МТОТ, представники інших органів влади з різних регіонів країни протягом чотирьох днів будуть вивчати питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб та працювати над проектами законодавчих актів в робочих підгрупах».

Програма Школи є дуже насиченою і цікавою. Більше 60 учасників, а також українських і закордонних експертів протягом чотирьох днів будуть обговорювати важливі суспільні теми та обмінюватися досвідом з проблематики захисту прав українських переселенців. Це не просто навчання, а вдало створений креативний простір ідей, успішних практик та досвіду для напрацювання законодавчих ініціатив стосовно вирішення гострих проблем українських громадян, котрі потерпіли від конфлікту на Сході Україна та від анексії Українського Криму.

Під час Школи згідно Програми планується розгляд таких тем, як європейські стандарти захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб, протидія дискримінації та гендерно-зумовленому насильству, міжнародний досвід подолання наслідків внутрішнього переміщення, захист прав ВПО відповідно до національного законодавства та надання правової допомоги, управління проектами та пошук ресурсів, адвокація та робота із медіа, попередження професійного вигорання фахівців, які працюють з ВПО та постраждалим населенням.

Компас переселенця
www.facebook.com/migrantscompass/
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.