avatar

Представники ГО «Всеукраїнської організації "Клас" відвідають Львів

в блог Вимушені переселенці
0
Merydian Lviv
Громадська організація «Всеукраїнська організація «КЛАС» (м. Сєвєродонецьк, Луганська область) та Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» (м. Львів) у другій половині квітня 2018 року реалізуватимуть спільний мікропроект «Інтеграція дітей-переселенців та їх матерів у місцеві громади».

У межах цього проекту з 21 по 24 квітня відбудеться ознайомчий візит до Львова представників ГО «Всеукраїнська організація „Клас“ із Сєвєродонецька та ГО „Дитячий Стнично-Луганський центр сприяння розвитку дітей з обмеженими можливостями “Бебіленд» (Станиця Луганська). Луганчани презентуватимуть та вивчатимуть досвід надання психологічної допомоги дітям-переселенцям у школах та дошкільних установах Львова та Сєвєродонецька. Також розглядатимуться успішні практики розвитку дитини у місцевих громадах. Зустрічі у Львові відбуватимуться за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).

Під час візиту до Львова вивчатимуться місцеві громадські ініціативи, що орієнтовані на системну підтримку дітей і особливо дітей-переселенців дошкільного і молодшого шкільного віку. Учасники проекту відвідають освітні установи та громадські організації Львова, де зустрінуться із місцевими експертами та педагогами, котрі мають досвід соціально-освітньої роботи, а також побувають на пасхальному майстер-класі відомого львівського народного майстра із соломоплетіння Володимира Мишолівського.

Відбудеться спільний круглий стіл з питань можливостей та інструментів активізації діяльності громадськості у системі розвитку безкоштовного позашкільного навчання, що орієнтоване на організацію психологічної підтримки та розвитку дітей-переселенців (братимуть участь у спільній зустрічі місцеві громадсько активні львів’янки, педагоги, дитячі психологи, місцеві лідерки-переселенки, котрі тимчасово проживають на Львівщині).

Контактні особи:
Сергій Зуєв, тел.: 066 5968247
Олександр Лавринович, тел.: 066 9059932
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.