Безпека та захист

Все про безпеку та захист

4 публікації

avatar

Бізнесмен із Павлограда заявляє, що його викрали й катували, але поліція відмовляється розслідувати цю справу

в блог Безпека та захист
0
Павлоград, схоже, повертається у «лихі 90-і». Принаймі, про це свідчить майже неймовірна історія, про яку днями розповів журналістам один місцевий підприємець. Він заявив, що його безпідставно звинуватили у крадіжці коштовної продукції, силоміць вивезли до безлюдного місця, довго катували, а потім усю ніч тримали в полоні під прицілом пістолетів. Коли ж підприємець звернувся за допомогою до поліції, то там, за його словами, відверто проігнорували заяву про тяжкий злочин і порадили не
Читати далі
avatar

Попрошайки и пособники воров – в одном лице!

в блог Безпека та захист
0
«В четверг утром пришёл домой после смены на заводе, время — около 10 часов утра, — рассказывает днепрянин Андрей, проживающий на жилмассиве Тополь. — Вдруг звонок в дверь; пока поднялся с дивана и надел тапочки, несколько раз позвонили. Вышел в тамбур, спрашиваю «кто», не открывая внешнюю дверь, и одновременно смотрю в глазок. Вижу — стоит парень, лет 15-16: одет не по сезону в осеннюю куртку, без шапки и растрёпанный, вид в целом довольно жалкий. И что-то бормочет про похороны.

Ладно,
Читати далі
avatar

Лідер гурту Rammstein заявив, що став жертвою путінської пропаганди

в блог Безпека та захист
0
Вокаліст гурту Rammstein Тіль Ліндеман заявив, що фото його футболки з портретом президента РФ Володимира Путіна, поширене у російському сегменті інтернету, — фейкове.
Про це повідомляє Deutsche Welle.


Насправді на футболці лідера гурту Rammstein зображено стилізований череп з кістками, який за допомогою графічного редактора замінили на портрет Путіна. Цю футболку музиканту подарувала його колишня подруга Софія Томалла.
Фотографія, яку поширили російські ЗМІ, була зроблена в Москві 19
Читати далі