avatar

«Золотим пером» відзначені найкращі місцеві блогери та журналісти Півдня, Сходу та Заходу України

в блог Local blogger
0
26-12-2014 14:20

Центр інформаційних досліджень «Меридіан», Студентська інформаційна мережа», місцевий інформаційний ресурс активних та ініціативних людей localblogger.info та партнери інформаційної мережі «Місцевий блогер» Львівської, Херсонської та Дніпропетровської областей у ході проведеного моніторингу одноголосно відзначили пам’ятними відзнаками трьох найактивніших журналістів та блогерів із Львова, Павлограда та Нової Каховки, котрі з березня по грудень цього року активно приймали участь у мережевій громадській діяльності, а також досягли дієвих результатів у розвитку власної суспільно спрямованої блогосфери.

Саме методологія «Блогосфера 4:0», що розроблена у межах проекту «Розвиток мережі громадсько активних блогерів «Місцевий блогер» Центром інформаційних досліджень «Меридіан» (проект підтриманий посольством США в Україні), стала осердям інформаційної діяльності (спрямованої на суспільно значущий результат) як медійників, так і громадсько активних молодих блогерів та представників громадських організацій, учасників інформаційної мережі «Місцевий блогер».

Зазначимо, що з початком весни (березень-квітень цього року) розпочалися перші інтеграційно-інформаційні зустрічі херсонських, дніпропетровських, львівських та частково донецьких журналістів, блогерів та громадських діячів у Львові, Херсоні, Новій Каховці та Павлограді. Всі вони представляли не тільки обласні центри, але й різні локальні місцевості своїх регіонів. Саме цей фактор означив певну самобутність утвореної всіма учасниками інформаційної мережі «Місцевий блогер», оскільки інформаційно поєднав у своїх срямовуючих векторах ПІВДЕНЬ-СХІД-ЗАХІД України. У межах такої конструкції мережевої інформаційної співпраці партнери за короткий період (лише за півроку) змогли дізнатися більше один про одного, про регіональні особливості кожного краю та започатковувати спільні громадські ініціативи, що інтегрують та об’єднують нас в одну сильну країну. А з іншого боку, такі підходи дають можливість спільно і оперативно реагувати та долати проблеми (місцева корупція, свавілля чиновників тощо), негативні стереотипи несприйняття та засвоювати найкращий суспільний досвід, відкривати по-новому різнобарв’я та красу Таврійського краю, Львівщини і Дніпропетровщини. Інформаційна мережа «Місцевий блогер» є відкритою і для інших областей України. Для цього достатньо зареєструватися на localblogger.info

Саме серед таких журналістів і блогерів, котрі відкрили для себе привабливість Півдня, Сходу і Заходу України і відзначили найкращих. Отже, відзнаками «Золоте перо» від інформаційної мережі «Місцевий блогер» нагороджуються:

— Василь Мицько, тележурналіст ТРК «Львів» і лідер «Львівської
блогосфери» – за сміливість і творчу майстерність під час зйомок фільму «Пасхальний десант» (зйомки проводилися на самому кордоні із Кримом у складних умовах ризику власної безпеки, квітень 2014 р.);
— Олександр Шульга, журналіст газети «Популярные ведомости», блогер – за громадську позицію та послідовне міжрегіональне висвітлення суспільно значущих проблематик у власній блогосфері (стандарт «4:0» на платформі GOOGLE);
— Олег Батурін, журналіст газети «Новий день» – за принципове несприйняття неправди і несправедливості, за журналістську мужність і екстремальність під час виконання журналістських завдань в анексованому Росією Криму.

Вітаємо відзначених журналістів та блогерів із рейтинговими відзнаками «Золоте перо»! Бажаємо нових успіхів та досягнень в інформаційному полі, нехай воно буде завжди для Вас врожайним на суспільно активну діяльність!

Вручення відзнаки «Золоте перо» (разом із сертифікатом) зазначеним найкращим місцевим журналістам і блогерам одночасно відбуватиметься у Львові, Новій Каховці (Херсонська обл.) та Павлограді (Дніпропетровська обл.) 31 грудня 2014 р. напередодні Нового Року.

Довідково:
Відзнака «Золоте перо» започаткована у березні 2014 році одноголосним рішенням партнерів інформаційної мережі «Місцевий блогер» і вручатиметься за результатами проведеного моніторингу 31 грудня кожного року (разом із сертифікатом) найкращим суспільно активним журналістам, блогерам, громадським діячам, котрі відзначилися своїми матеріалами у власній блогосфері (стандарт «4:0» на платформі продуктів GOOGLE) і внесли важливий вклад у співпрацю між Півднем, Сходом і Заходом України і котрі є учасниками інформаційної мережі «Місцевий блогер».

Джерело: Центр інформаційних досліджень «Меридіан»

Автор: Олександр Лавринович

www.civicua.org/news/view.html?q=2374564
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.