avatar

ПРОГРАМА ЖУРНАЛІСТСЬКИХ ВІЗИТІВ ДО ПОЛЬЩІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ ТА БЛОГЕРІВ

в блог Local blogger
0Програма журналістських обмінів, семінарів та майстер-класів проводиться у межах проекту
«Українська школа журналістики» за фінансової підтримки Польсько-Канадської програми підтримки демократії Фундації Міжнародної Солідарності. Організатор – польська організація Inicjatywa Wolna Bałoruś (Варшава), українські партнери: Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» (Львів) та ЛМГО «Інститут політичних технологій» (Львів)

Загальні положення
Ініціатива «Вольна Бялорусь» (Варшава, Польща), Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» (Львів, Україна) та ЛМГО «Інститут політичних технологій» (Львів, Україна) оголошують відкритий конкурс на участь у Програмі журналістських візитів до Польщі для українських журналістів та блогерів місцевих українських ЗМІ з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей і м. Києва.
Хто може подаватися?
Журналісти та блогери місцевих українських ЗМІ із центральних, південних та східних областей України – Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської і м. Києва.

Програма журналістських візитів до Польщі для українських журналістів та блогерів передбачає:
Три навчальні шестиденні поїздки до Польщі для переможців конкурсу (буде сформовано 3 групи по 15 осіб), під час яких українські медійники візьмуть участь у тренінгах, майстер-класах і семінарах у Польщі.
У програмі 6-денних навчальних візитів передбачено інформаційні семінари з проблематики реформи місцевого самоврядування у Польщі та в Україні, майстер-класи з локальної та громадської журналістики, зустрічі у редакціях важливих локальних ЗМІ та в польських медіа організаціях, також заплановано відвідування редакції незалежного білоруського телеканалу Belsat TV. Учасники побувають у різних самоврядних установах, зокрема в адміністраціях ґмін і міських рад.
За результатами інформаційних візитів до Польщі українські журналісти та блогери мають підготувати власні матеріали про місцеві проблеми свого регіону, використавши здобуті знання і навички.
Організатори покривають учасникам Програми журналістських візитів витрати на виготовлення віз, страхування, проїзд, проживання і забезпечують переклад на українську мову під час лекцій, семінарів і офіційних зустрічей у Польщі.
Терміни навчальних візитів для груп українських журналістів та блогерів:
04.05 – 12.05. 2015 р.
25.05 – 02.06. 2015 р.
22.06 – 30.06. 2015 р.

Вимоги до кандидатів
Заявки на участь у Програмі журналістських візитів до Польщі можуть подавати лише журналісти та блогери, які проживають та працюють у вказаних вище областях України, а також у місті Києві.
Обов’язкові формальні вимоги:
— вік: до 35 років;
— для журналістів: робота у місцевих ЗМІ;
— для блогерів: представлення ресурсів власної блогосфери;
— дійсний закордонний паспорт.
Відбір
Відбіркова комісія розглядатиме всі заявки та пропозиції, та здійснюватиме відбір заявників за наступними критеріями оцінки:
• Чи є заявка чіткою, зрозумілою та добре написаною?
• Мотивація заявника та його фаховий рівень
• Якою мірою запропонована проблематика (тематика) передбачає надання громадськості необхідної інформації?
Терміни
Прийом заявок – до 20 березня 2015 р.
Оцінювання отриманих заявок – 21-25 березня 2015 р.
Повідомлення про переможців журналістського відбору – 31 березня 2015 р.

Інструкції по заповненню
Перш, ніж розпочати заповнення заявки, просимо вас уважно ознайомитися із інструкцією.
 Всі форми повинні бути заповнені вашою рідною мовою, інформація повинна бути надрукована.
 Заповнювати необхідно всі частини анкети; незаповнені анкети не приймаються.
 АНКЕТУ необхідно надіслати електронною поштою до Центру інформаційних досліджень «Меридіан» на адресу merydianlviv@gmail.com (разом із трьома відсканованими найкращими матеріалами за останній рік та листом підримки) з копією на адресу rynok_8@ukr.net

Заявки повинні містити:
1. Особисту та професійну інформацію (обов’язково)
Всі заявники повинні надати правдиву інформацію.
2. Лист підтримки від редакції (бажано, в окремих випадках організатори залишають за собою право запитувати такі листи підтримки ) та три найкращі матеріали за останній рік.
В листі підтримки повинно зазначатись важливість участі журналіста у Програмі журналістських обмінів для видання, в якому він працює, а також готовність керівництва редакції надати журналісту можливість тижневої участі у навчальному візиті до Польщі.
Три найкращі матеріали за останній рік. Необхідно надсилати електронні версії публікацій (або скановані копії із газет), теле, радіо матеріалів за умови, що буде чітко видно авторство матеріалу.

Додаткова інформація
Готові продукти та подача матеріалів
Вітаються ініціативи заявників, пов’язані з обговоренням з їх редакторами можливості оприлюднення матеріалів за результатами журналістських обмінів у місцевих медіа та блогосфері. Усі готові матеріали за результатами журналістських візитів до Польщі, що публікуватимуться в пресі та блогосфері чи транслюватимуться на радіо або телебаченні, також повинні надсилатись до Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» ( merydianlviv@gmail.com ).

20 березня 2015 року — всі анкети із зазначеними додатками повинні бути надіслані на дві адреси: merydianlviv@gmail.com та rynok_8@ukr.net (разом із трьома відсканованими найкращими матеріалами за останній рік та листом підтримки)

За додатковою інформацією Ви можете звернутися за адресою: rynok_8@ukr.net
по телефону: (050) 5192006 або (066) 9059932

Анкету участі у Програмі інформаційних візитів до Польщі можна одержати, надіславши запит (у довільній формі) за адресою: rynok_8@ukr.net або скачавши з інтернету (інформаційні ресурси «Громадський простір», «Місцевий блогер»).

Детальну інформацію (задати запитання у форумах) можна одержати на ресурсах:
localbloggerinfo.blogspot.com/

а також переглянути коментарі з приводу участі у Програмі інформаційних візитів до Польщі на Internet TV «ВІКНО» в Ютюбі – www.youtube.com/user/VIKNOTV

0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.