Громадські ініціативи

Все про громадські ініціативи

9 публікацій

avatar

На Луганщині відбулися зустрічі із львівськими експертами з інформаційної діяльності

в блог Громадські ініціативи
0


У межах пілотного мікропроекту «Активізація громадських ініціатив на підтримку довіри і взаємопорозуміння між місцевими громадами Луганщини і Львівщини», що реалізується Центром інформаційних досліджень «Меридіан», нещодавно відбудулися зустрічі львівських громадських лідерів та експертів у Сєвєродонецьку, Станиці Луганській, Бєловодську та Міловому. Заходи підтримані Програмою національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Читати далі
avatar

У Херсоні зустрічалися львівські та херсонські дослідники та громадські лідери

в блог Громадські ініціативи
0

Наприкінці лютого у Херсоні відбулися зустрічі громадських лідерів та дослідників Херсонщини та Львівщини у межах Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
Під час візиту львів’ян обговорювалися питання реалізації спільних проектів, орієнтованих на довготривалу співпрацю. Зокрема, проведення досліджень, орієнтованих на подолання негативних інформаційних впливів (протидія ворожій пропаганді, негативним стереотипам та
Читати далі
avatar

У Львові стажувалися представники молодіжних організацій та ініціатив із Бердянська, Дніпра та Вінниччини

в блог Громадські ініціативи
0
Merydian Lviv

Стажувальний візит відбувався з 12.02 по 15.02 і був організований Центром «Меридіан» у межах Програми національних обмінів. Партнери заходу: Студентська інформаційна мережа, Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен».

Учасники міні-стажування протягом чотирьох днів згідно підготовленої програми мали можливість зустрітися із цікавими спікерами, взяли участь у дискусіях, вивчали можливості співпраці із львівськими партнерами, побували в ЛНУ імені Івана Франка, Центрі імені
Читати далі
avatar

У Львові ініціюють фотоекспедицію "Пізнай Схід України"

в блог Громадські ініціативи
0


У другій половині липня цього року відбудеться важлива культурологічна акція під назвою «Пізнай Схід України». У межах Програми національних обмінів Your text to link... Центр інформаційних досліджень «Меридіан» організовує фотоекспедицію у складі львівських блогерів-фотографів, котрі будуть досліджувати мальовничо-історичні на терени Луганської області, знайомитися із місцевим громадським активізмом, місцевим побутом, звичаями, традиціями та культурою краю.

За словами, Олександра
Читати далі
avatar

Конкурс для фотографів на участь у Програмі національних обмінів

в блог Громадські ініціативи
0


ВОНА прийшла і змела зі свого шляху цілі міста. ВОНА зруйнувала не одну родину. Про НЕЇ говорять щодня. ЇЇ показують по телебаченню. ЇЇ називають антитерористичною операцією. Про ЇЇ причини і наслідки сперечається вся планета. А що ж насправді відбувається ТАМ? В Україні. Підконтрольній. Нашій. Готовий поїхати, побачити, сфотографувати і розказати іншим?

Тоді наш мікрогрант – для тебе.
Програма національних обмінів дає додаткові можливості для фотографів-аматорів та професійних
Читати далі
avatar

Містки громадської активності

в блог Громадські ініціативи
0


Проект «Містки громадської активності», фінансується Європейським Союзом та впроваджується у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).
Це дворічний проект, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримки вже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах, які виявилися найбільш уразливими
Читати далі
avatar

Масляна чи масниця? Або чому відбувається фальсифікація українських традицій

в блог Громадські ініціативи
0
Прес-реліз за результатами прес-конференції, що відбулася 21 лютого у ЛьвовіМісце: Кав'ярня «Під Клепсидрою» («Дзига») dzyga.com
Контакти організаторів: Юрій Пуківський, тел..: 098 9762362
Організатор: Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен»

Експерти, котрі виступали на прес-конференції:
Оксана Дарморіз, культуролог, кандидат філософських наук
(Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен»)
Юрій Пуківський, етнолог, кандидат історичних наук
Читати далі
avatar

Письмо к русским

в блог Громадські ініціативи
0
Кто-то, возможно, сочтёт этот текст экстремистским. Но здесь не надо быть тонким знатоком политики, чтобы понять, кому именно он адресован. Хоть речь идёт о русских, акцент сделан на определённом контингенте.

С очередным беспросветным днём вас, дикари по роду-племени и рабы по духу, гордо называющие себя русскими. Потомки отсталой Чуди заволочской, нашествия Мамая и прочего азиатско-сибирского сброда, в тяжёлое наследие вы получили покорность рабов, неспособность думать и созидать, злобу и
Читати далі
avatar

На Харківщині створили нову парафію УАПЦ

в блог Громадські ініціативи
0


Рік тому, 25 травня 2015 р., у місті Лозова на Харківщині активісти вирішили створити власну громаду Української Автокефальної Православної Церкви, назвавши майбутню парафію Преображенською. За цей час парафіяни вже святкували Великодень (див. заставочне фото), відзначили День Героїв, долучилися до інших громадських акцій.


Читати далі