avatar

Фотовиставка у Львові «Пізнай Схід України. Луганщина у фотооб’єктиві»

в блог Місцеві новини, події, ініціативи
0


Радісно і з приємністю запрошуємо поціновувачів фотографії відвідати у Львові авторську online-фотовиставку Олександра Лавриновича, медіа експерта, фотографа і засновника мережі “Місцевий блогер”.
Це документальна фотографія в online форматі localblogger.info/ol.lavrynovych.photo.ua/.

Фотовиставка організована за результатами незабутньої фотомандрівки на Луганщину, що відбулася у липні www.prostir.ua/… цього року.
www.youtube.com/watch

Культурологічна фотомандрівка здійснена у межах Програми національних обмінів (адмініструється Центром культурного менеджменту) за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

За словами, Олександра Лавриновича, проект «Пізнай Схід України» й надалі буде реалізовуватися у форматі наступних фотоекспедицій, але вже об’єднаних, що складатимуться із громадсько активних блогерів-фотографів із Львова, Дніпра, Херсона та Луганщини, про що він розповів на місцевому телебаченні (ЛОТ) — www.youtube.com/watch
Згідно завдань таких фотоекспедицій планується через засоби зображувального мистецтва та документалістики представити культуру, побут, традиції, громадські ініціативи Східної України та показувати їх у форматі фотовиставок в Україні. «Мета нашого проекту, – говорить Олександр Лавринович, – відкрити українцям Луганську та Донецьку області (підконтрольні Україні території) та системно долати негативні стереотипи між Сходом і Заходом України та протидіяти негативній інформації».

Відкриття — 27.11 о 15.00 в Музеї ЛНУ ім. І. Франка.
На зустріч запрошені представники ГО “Слобідський край” (Мілове), котрі перебувають у Львові, щоб утворити містки www.prostir.ua/…/u-lvovi-vidbuvatymetsya-hromadske…/ громадської співраці та реалізації спільних проектів між Луганщиною та Львівщиною.
Тривалість інтерактивної експозиції в Музеї ЛНУ ім. І. Франка — 27.11-27.12.2017 р.
Організатори: Музей ЛНУ імені І. Франка, Прес-центр ЛНУ, Студентська інформаційна мережа, ГО «Українська мережева платформа незалежних експертів «Клен».
Партнери: «Товариства Лева», Центр інформаційних досліджень «Меридіан»

Запрошуємо перглянути online-фотовиставку «Пізнай Схід України. Луганщина у фотооб’єктиві»!
localblogger.info/ol.lavrynovych.photo.ua/

Центр інформаційних досліджень “Меридіан”Your text to link...
0 коментарів RSS
Немає коментарів
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.